Palmali Group Of Companies
 
 
  Services
  Gemi Yönetimi
  Gemi Kiralaması
  Gemi Acenteliği
  Teknik Yönetim
  Gemi Yapımı
 
Ana sayfa Hizmetler Gemi Yönetimi
Gemi Yönetimi

Gemi yönetiminin tüm alanlarını kapsayan uluslararası kalite ve verimlilik standartlarına uymak şirketin deniz taşımacılık hizmetlerinde mükemmelliğe uzanan yolculuğunun ana hedefidir.

Her yıl milyonlarca ton sıvı ve kuru yük Rusya, Hazar Denizi, Karadeniz ve Akdeniz’in iç limanlarından Batı Avrupa Denizleri, Atlas Okyanusu ve Uzak Doğu üzerinde taşınmaktadır. Şirket, pazarda ortaklarına ve sözleşme taraflarına dünya ticareti ve deniz taşıması girişimlerinde en iyi sonuçları temin etmek konusunda oynadığı önemli rolle tanınmaktadır. Palmali, mümkün olan en az maliyetle kalite ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmak amacı ile bu çalışma alanı içerisinde en önemli prensipler grubunu benimsemiştir.

Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine uygun olarak yükleri güvenli biçimde ve zamanında teslim etmek amacı ile yüksüz ağırlıkları 2.000’den başlayarak 165.000 metrik tona kadar çıkan gemilerden oluşan geniş bir filoyu, on time (dakik) ve boş gemi kiralaması yönetimi, aynı zamanda, on cargo (yük) hattı ile işletmektedir. Palmali, günümüzde kesinlikle pazar segmentleri veya bireysel taleplere uygun gemileri elinde tutan çok geniş filosu ile tüm taşımacılık gereksinimlerini karşılayacak güce sahiptir.

 
 
  Yayım Hakkı 2010 ® Palmali Şirketler Grubu Ana sayfa  |  Şirket  |  Hizmetler  |  Rota  |  Filo  |  İletişim